חברות אחזקה וניקיון

רבים מנסים לברר מהו ההבדל בין בחירת שירותי ניקיון מחברת ניקיון לבין הזמנת שירותים שונים מחברות אחזקה וניקיון. במאמר זה נסביר כיצד אחזקה וניקיון תחת אותה "קורת גג" מהווה את השילוב המנצח ונוסחת הקסם. הבה נתחיל..

פרופיל חברות אחזקה וניקיון

חברות אחזקה וניקיון משלבות שירותי אחזקה ושירותי ניקיון לסקטור העסקי, המוסדי ולמגזר הפרטי. אם בעבר, פניתם אל חברת ניקיון וזאת על מנת להזמין שירותי ניקוי קבועים של המשרד או שירות ניקוי בית חדש ולאחר מכן פניתם אל חברת אחזקה שתהיה אחראית על כל הקשור אל אחזקת המשרדים שלכם או אחזקת הבניין בו אתם מתגוררים, כיום ניתן לפנות אל חברה אחת שמאגדת את כל אותם שירותים ויכולה להציע לכם ניקיון משרדים ובתים, אחזקת משרדים ובנייני מגורים, ניקוי שטיחים, אספקה של מוצרי ניקיון ועוד. פנייה אל חברה אחת שמרכזת הכל תהיה יותר יעילה וקרוב לוודאי שתשתלם יותר מבחינה כלכלית.

חברות אחזקה וניקיון – השירותים המוצעים לכם 

  • ניקיון משרדים – אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר אשר מוצע על ידי חברות אחזקה וניקיון , שכן ניקיון המשרד והנראות הכללית שלו הם אלו שעוזרים לכל משרד ועסק לגבש תדמית מנצחת. כאן, יש לכם אפשרות להזמין שירותי ניקיון יומיים או שבועיים ולאחר מכן לפרט בפני נציג החברה מה חשוב לכם ובהתאם הוא יבנה עבורכם חבילה יעילה של שירותי ניקיון  שיכולה לכלול ניקוי של המשרדים, ניקוי מטבחונים, ניקוי שטיחים, ניקוי של שירותים משותפים ועוד. בנוסף, יש לבחור בשירותים בתדירות נמוכה יותר, כמו למשל שירות ניקיון חלונות ותריסים, ניקוי פתחי מיזוג ועוד.
  • אחזקת משרדים – כמובן ששירות זה משתלב עם שירותי הניקיון וכולל את כל הקשור אל האחזקה של המשרדים, באם מדובר על שירותי אינסטלציה, שירותי חשמל, מנעולנים, החלפת נורות שרופות, פתרון מהיר במקרה של נזילות והצפות ועוד.
  • ניקיון בתים ודירות – ניקיון של דירות ובתים לאחר שיפוץ, ניקוי דירה לאחר השכרה או לפני השכרה, ניקוי דירות ובתים לקראת החגים, ניקוי בתים פרטיים ועוד. אנחנו נדאג לניקוי יסודי בחומרים ייעודיים של ביתכם ונבטיח לכם את אותו בית נקי בעל מראה אסתטי מרשים.
  • אחזקת מבנים – אנו מציעים לכם אפשרות של אחזקת מבני מגורים או שירות ניהול ואחזקת מבני מגורים. שירות זה מותאם אישית לצרכים ולדרישות של דיירי הבית ויכול לכלול שירותי ניקיון של כל המרחבים המשותפים בבניין ושירותים נלווים נוספים, כמו למשל שירותי חשמל , שירותי פוליש, שירותי הדברה, ניקוי מעליות, ניקוי לובי, ניקוי חלונות סנפלינג ועוד.

לסיכום, חברות אחזקה וניקיון משלבות את שירותי הניקיון והאחזקה תחת קורת גג אחת ובכך הן עוזרות לכם לייעל את תהליך התחזוקה של המשרד או בניין המגורים תוך שהן מבטיחות את הניקיון השוטף של מבנים אלו.

מעוניינים שנתאים לכם תכנית ניקיון ואחזקה בהתאם לתקציב ולדרישות שלכם? צרו איתנו קשר בטופס ונחזור עם הצעת מותאמת אישית.