חברות ניקיון משרדים

פעולת ניקיון משרדים הינה פעולה הכרחית. נכון להיום כל בעל עסק מודע לעובדה שעל מנת למתג את העסק שלו בהצלחה ולהשאיר רושם חיובי על כל לקוח קיים ולקוח פוטנציאלי שנכנס למשרד, הוא חייב לוודא שהנראות והניקיון של המשרד שלו מושלמים. שכן משרד מעוצב, נקי וריחני יוצר רושם חיובי על כל אדם הנכנס אליו. במאמר זה נשטח בפניכם את כל הנקודות החשובות אודות חברות ניקיון משרדים. הבה נתחיל..

שירותי ניקיון משרדים

נכון להיום יש מספר שירותי ניקיון המוצעות על ידי חברות ניקיון משרדים:

  • שירותי ניקיון משרדים ובתי עסק – כאן מדובר על שירותי ניקיון בהתאמה אישית למשרדים. חבילת שירותי הניקיון תיבנה בהתאם לתקציב הלקוח, סוג השירותים הנדרש לו, גודל המשרד או המשרדים ותדירות הניקוי.
  • שירותי ניקיון בנייני משרדים – שירות ניקיון של כל הקשור אל בניין המשרדים כולל מרחבים משותפים חיצוניים. שירותים אלו כוללים ניקוי של פיר האשפה, פתחי האיוורור, חדרי המדרגות, המעליות ומרחבים חיצוניים משותפים נוספים וכן ניקוי של המשרדים עצמם.
  • שירותי ניקיון ואחזקה של משרדים – שירות משולב שעיקרו ניקיון משרדים ואחזקה מקיפה ושוטפת של כל הקשור אל בניין המשרדים או המשרד הספציפי של הלקוח. גם כאן הלקוח יכול לבחור מהו המסלול המועדף עליו.
  • שירותי ניקיון משרדים בערב –  ישנן חברות ניקיון משרדים שאפשרות קבלת שירותי ניקיון בשעות הערב וזאת לאחר סיום שעות הפעילות של המשרדים. כך אין הפרעות כלשהן במהלך יום העבודה של עובדי המשרד.

חשוב לציין שלא כל החברות ניקיון משרדים מציעות את שלושת שירותי הניקיון שאוזכרו כאן, שכן יש חברות אשר מציעות שירות ניקיון משרדים בלבד ואילו חברות אחרות מציעות מסלול ניקיון ואחזקה. לכן, חשוב להגיע מראש להחלטה לגבי השירותים החיוניים לכם ורק לאחר מכן לפנות אל החברות הרלוונטיות למטרת קבלת הצעות מחיר.

חברות ניקיון משרדים

טרם ההחלטה לשכור את שירותי הניקיון של חברה זו או אחרת מתוך רשימת חברות ניקיון משרדים אותה הרכבתם, חשוב שתוודאו  שהחברה מספקת שירותי ניקיון באזור הגיאוגרפי בו ממוקמים המשרדים שלכם. בנוסף, חשוב שתבדקו בקפדנות מהו הניסיון של החברה, מהם שירותי הניקיון אותם היא מספקת למשרדים, האם היא מעסיקה צוות עובדים קבוע, ציוד ניקוי משוכלל ותכשירים ייעודיים איכותיים וכמובן האם היא מאפשרת התאמת מסלול ניקוי משרדים בהתאמה אישית ללקוח. 

כעת, כל שנותר הוא לוותר על העסקה ישירה של עובדי ניקיון ולבחור בחברה שמספקת שירותי ניקיון משרדים ומתחייבת לשירותי ניקיון בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.  כל אלו יעזרו לכם להתייעל, להימנע מהוצאות מיותרות וליהנות מתוצאה מושלמת של משרד מבהיק ומרשים. 

לפרטים ניתן ליצור אתנו קשר בטופס המצורף ונחזור אליכם עם הצעה מותאמת.