שירותי ניקיון למשרדים

משרדי החברה הם כרטיס הביקור של החברה ולכן חשוב להקפיד על הניקיון והתחזוקה השוטפת של המשרד. אם גם אתם מעוניינים לדעת מה כוללים שירותי ניקיון למשרדים ומהי הכתובת הנכונה אליה יש לפנות על מנת ליהנות מתוצאה נפלאה של משרד נקי וריחני, התחילו לקרוא מאמר זה.

המהפך הגדול בניקיון משרדים

אם עד לפני עשור רוב החברות בישראל נהגו להעסיק באופן ישיר אנשי ניקיון למטרת ניקוי המשרד, כיום המצב השתנה לחלוטין ורוב החברות בישראל בוחרות להשתמש בשירותי מיקור חוץ, כלומר, לפנות אל חברה שעיקר המומחיות שלה הוא שירותי ניקיון למשרדים. הסיבות למהפך זה היו שיקולים כלכליים והתייעלות מבחינת לוח הזמנים ומבחינת איכות התוצאה המוגמרת. אם בעבר, בעלי משרדים היו צריכים לבצע את החיפוש אחר מנקים, לשאת משא ומתן בכל הקשור אל שכרם, לקנות אביזרי ומוצרי ניקיון, לוודא שהם מבצעים את עבודתם כהלכה ולשלם להם, כיום הכל עבר לחברה חיצונית, צעד שהוביל להתייעלות שעיקרה מניעת בזבוז זמן וכסף, החברה החיצונית היא זו שאחראית לכל הקשור אל בחירת העובד והכשרתו, אספקת ציוד ותכשירים, שכר, תנאים פנסיוניים וכו'.

שירותי ניקיון משרדים – מה הם כוללים?

כאן יש אפשרות לבחור בשירות אחד או שניים או בחבילת שירותי ניקיון למשרדים המותאמת למשרד או למשרדים שלכם בהתאמה אישית תוך שאתם בוחרים האם אתם מעוניינים בשירותי ניקיון פעם בשבוע או שמא אתם מעוניינים בשירותים אלו באופן יומיומי. השירותים המוצעים במסגרת ניקיון משרדים הם:

  • ניקיון פנימי – ניקיון של כל המרחבים הפנימיים של המשרדים. דבר אשר כולל ניקיון הרצפה/השטיחים, ריקון הפחים, ניקוי השולחנות, החלונות ועוד.
  • ניקיון חיצוני – ניקיון המרחבים המשותפים של בניין המשרדים, דבר אשר יכלול מסדרון, שירותים משותפים, מטבחון ועוד.
  • שירותים מיוחדים – פוליש וליטוש, ניקוי חלונות סנפלינג, ריסוס והדברה, ניקוי משרדים בקיטור, ניקוי תריסים וחלונות פנימיים ועוד.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא שהחברה אליה אתם פונים מספקת שירותי ניקיון למשרדים באזור בו ממוקם המשרד שלכם, אזורי הניקיון אותם אתם מעוניינים להכליל ותדירות הניקיון הרצויה לכם. טרם אתם שוכרים שירותי ניקיון מחברת אחזקה או ניקיון תמיד חשוב שתוודאו שהחברה מחזיקה ברישיון של עסק (רצוי קבלן ניקיון משרדים) ושאתם חותמים על חוזה ברור בין שני הצדדים. 

לשירותי ניקיון למשרדים ניתן ליצור קשר עם המומחים של קליר אקספרס בטלפון 054-534-8772